НОВИНИ

Василь Джарти: тема кримського сепаратизму закрита!

У своєму інтерв’ю ВВС голова Ради міністрів Криму Василь Джарти запевнив, що загрози відокремлення Криму немає і засудив провокації у Львові.

На питання про участь кримських активістів «Русского єдінства» у подіях у Львові Джарти зокрема сказав:«З одного боку, мешканці Криму є мешканцями України і вони можуть пересуватися по Україні - і не лише по Україні!- вільно, як вони того бажають. З іншого боку, якщо вони поїхали, щоби розпалювати міжнаціональні і міжетнічні стосунки, що веде до дестабілізації в Україні, - це неправильно, цього не можна дозволяти. Ми повинні поважати пам'ять і імена тих людей, які живуть в інших регіонах. Але ми повинні об'єднатися довкола одного: ми єдині як держава. І я вважаю, що якщо представники "Русского Единства" робили спроби розпалювати таку ворожнечу, вони мають бути покарані згідно з законами України».

Також він був категоричним у питанні щодо сепаратизму на півострові, на запитання, чи закритою є тема відокремлення Криму від Україні, Джарти сказав: «Однозначно! Однозначно! Один з месиджів нашої політичної сили був такий, що Крим є автономією, але у складі України. І переважна більшість кримчан висловилась за те, аби Крим був у складі України, але при цьому був автономною республікою».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.