НОВИНИ

Мирослава Гонгадзе посварилася з Кончаловським

На думку вдови загиблого журналіста, російський режисер Андрій Конечаловський прагне «відмазати» у своєму фільмі Леоніда Кучму

«Мені навіть  огидно коментувати маразм кінорежисер, який за лічені дні перекваліфікувався у слідчого. Потік його свідомості не відмазує Кучму і змішує з брудом самого Кончаловського », - зазначає Мирослава Гонгадзе на своїй сторінці у Facebook.   

Російський режисер, як відомо ще від 2009-го року знімає документальний фільм про російсько-укрїнські стосунки. Ключовою фігурою фільму є Леонід Кучма. Деякі фрагменти фільму вже були продемонстровані публіці.

Андрій Кончаловський ретранслює поширену у Росії думку, що за антипрезидентськими акціями, спричиненими зникненням Георгія Гонгадзе, стояли іноземні  спецслужби. Водночас сама Мирослава Гонгадзе стверджує, що має достатньо інформації про те, що попервах акцію організовували друзі Георгія.

Фільм Кончаловського вочевидь є спробою відбілити імідж Кучми, адже його адвокати прагнуть залучити цю картину до справи в якості доказів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.