НОВИНИ

На вибори президента прибудуть 850 міжнародних спостерігачів - Князев

Також нацполіція зареєструвала вже 266 заяв про порушення виборчого законодавства і відкрила вісім кримінальних проваджень.

За виборами президента України спостерігати буде 850 офіційних міжнародних спостерігачів. Про це заявив глава Національної поліції Сергій Князєв.

 

Князєв зазначив, що уряд Канади планує направити в Україну велику кількість спостерігачів. Також направляти спостерігачів в Україну будуть інші європейські держави.

 

Окрім цього, нацполіція зареєструвала вже 266 заяв про порушення виборчого законодавства і відкрила вісім кримінальних проваджень.

 

"Національна поліція оперативно реагує на всі порушення виборчого законодавства. За 26 днів кампанії зареєстровано 266 заяв та повідомлень про злочини, пов'язані із виборчим процесом", - сказав він.

 

Варто зазначит. .що найбільше таких порушень зафіксовано в Києві, у Закарпатській, Дніпропетровській областях. Також порушення фіксують у Полтавській, Одеській, Запорізькій, Миколаївській та Черкаській областях.

 

У свою чергу Князєв закликав  підлеглих забезпечити "якісне документування всіх обставин вчинених злочинів", щоб завершити досудове розслідування і притягти винних до відповідальності.

 

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко повідомив, що Росія вже напрацювала величезний арсенал засобів втручання у вибори

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.