НОВИНИ

Україна та Ізраїль підписали угоду про зону вільної торгівлі

З моменту набуття чинності угоди будуть скасовані ввізні мита для близько 80% українських промислових товарів.

Перший віце-прем’єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів підписав Угоду про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем. Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

 

Зазначається, що з моменту набуття чинності угоди будуть скасовані ввізні мита для близько 80% українських промислових товарів.

 

"Також завдяки скасуванню близько 70% ввізних мит на ізраїльську промислову продукцію стане можливим високотехнологічний інвестиційний імпорт", - наголосив Кубів.

 

За його словами, дана угода дозволяє зберегти та розширити традиційний експорт для України, зокрема для продукції АПК, та відкрити нові можливості для експорту товарів з високою доданою вартістю.

 

"З 1 січня цього року Україна набула членства в Пан-Євро-Мед, що дозволяє нам створити трикутник вільної торгівлі ЄС-Україна-Ізраїль. Це означає, що українські виробники зможуть імортувати сировину та матеріалу з Ізраїлю, пререобляти їх в Україні та експортувати з пільговою ставкою мита до ЄС", - пояснив Перший віце-прем’єр-міністр України.

 

Нагадаємо, 20 січня президент України Петро Порошенко відправився з офіційним візитом до Ізраїлю. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.