НОВИНИ

Перший національний почав мовити у Росії

Перший національний телеканал почав мовлення в Росії. Про це Тижню повідомили у прес-службі телеканалу.

"Тестове мовлення здійснюється на платформі телеканала "НТВ", після одержання ліцензії на мовлення "Перший національний" здійснюватиме постійне мовлення на території Росії", - повідомивголова Державного комітету з телебачення й радіомовлення Юрій Плаксюк.

 Він також додав, що ліцензія на мовлення буде отримана вже у поточному році.

"Домовленості про впровадження українського телепродукту в російський ефір були досягнуті на найвищому рівні. І ми раді, що нам вдалося так швидко зреагувати. Це ще одна наша перемога, за якою підуть й інші. Адже українська діаспора надзвичайно поширена у світі. Наша мета – щоб усі українці за кордоном могли дивитися свій національний телеканал",- сказав Генеральний директор НТКУ Єгор Бенкендорф.

Перший Національний у вересні 2010 року отримав ліцензію Національної ради з питань телебачення і радіомовлення також на супутникове мовлення під логотипом "Перший Ukraine" на супутнику Sirius 4 на територію України та інших країн у межах впевненого прийому сигналу, додали на телеканалі.

Як відомо, на базі Першого національного планується створити громадське телебачення. 4 травня Кабінет Міністрів завершив розробку законопроекту про громадське телебачення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.