НОВИНИ

Комітет Ради рекомендував прийняти закон про зміни до Конституції щодо курсу на вступ до ЄС і НАТО

У комітеті наголосили, що ухвалення відповідного документа є частиною стратегії деколонізації та виходу України зі сфери впливу РФ.

Комітет Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя рекомендував парламенту підтримати за основу та в цілому законопроект про внесення змін до Конституції України щодо інтеграції України в Європейський союз та НАТО. Про це повідомив заступник голови комітету Василь Яніцький.

 

"Комітет вирішив рекомендувати ВР ухвалити в цілому президентську ініціативу щодо  стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Євросоюзі та в НАТО. Вже в лютому парламент зможе проголосувати за зміни до Конституції. Вступ України до ЄС і в НАТО є частиною стратегії деколонізації та виходу нашої держави зі сфери впливу Росії", – наголосив він.

 

Як повідомлялося, 22 листопада Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроект про зміни до Конституції щодо інтеграції України в Європейський союз та НАТО. 

 

26 грудня президент Петро Порошенко повідомив, що наполягатиме на ухваленні Верховною Радою змін до Конституції щодо інтеграції України в Європейський союз та НАТО в лютому 2019 року. 

 

Нагадаємо,  27 вересня до Конституційного суду України надійшло конституційне звернення Верховної ради України щодо законопроекту №9037, який передбачає зміни до Конституції щодо закріплення курсу держави на вступ у Євросоюз та НАТО.

 

20 вересня нардепи відправили на розгляд Конституційний суд України президентський законопроект №9037 про внесення змін до Конституції України щодо незворотності курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію.

 

Нагадаємо, Верховна Рада в четвер, 20 вересня, підтримала законопроект про внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та НАТО. 

 

Як повідомлялося, 18 вересня комітет Верховної ради України з питань правової політики та правосуддя підтримав законопроект щодо  закріплення в Конституції курсу України в НАТО та Європейський союз.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.