НОВИНИ

Поліція закрила провадження щодо самогубства Волошина

Правоохоронці закрили справу "у зв’язку із встановленням відсутності в діянні складу кримінального правопорушення".

Правоохоронці 18 грудня 2018 року закрили кримінальне провадження про доведення до самогубства Героя України, виконувача обов'язків керівника Миколаївського аеропорту Владислава Волошина. Про це повідомляє Insider.

 

Як зазначається, правоохоронці закрили справу "у зв’язку із встановленням відсутності в діянні складу кримінального правопорушення".

 

 

Нагадаємо, 18 березня 2018 року Волошин скоїв самогубство у Миколаєві, застрелившись у власній квартирі. За попередніми даними, постріл був здійснений з бойового пістолету марки ПМ без номерних знаків. Однією з імовірних причин самогубства льотчика-героя ЗМІ назвали проблеми, що виникли у ході ремонту Миколаївського аеропорту.

 

Згодом у поліції розповіли про перебіг розслідування самогубства Волошина. Слідчі розглядають п'ять версій у справі про вчинення самогубства: самогубство у стані душевного хвилювання, самогубство, скоєне у зв’язку з професіональною діяльністю на посаді в.о. директора, самогубство через взаємовідносини у родині, самогубство через можливі конфлікти під час проходження служби у ЗСУ та нещасний випадок при поводженні з вогнепальною зброєю.

 

2 вересня 2018 року поліція Миколаєва повідомила, що розглядає три основні версії самогубства військового льотчика, а саме: скоєння самогубства у стані душевного хвилювання; скоєння самогубства у зв’язку з професійною діяльністю на посаді т.в.о. директора КП "Миколаївський міжнародний аеропорт"; скоєння самогубства у зв'язку з примусом його до виконання протиправних дій (доведення до самогубства).

 

Волошин був призначений виконуючим обов'язки гендиректора КП "Миколаївський міжнародний аеропорт" 30 грудня 2017 року. Учасник бойових дій на сході України, здійснив 33 бойових вильоти. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.