НОВИНИ

Порошенко повідомив про арсенал засобів РФ щодо втручання у вибори

За словами президента, у найближчий час є абсолютно реальним досягнення миру, економічне зростання і підвищення соціальних стандартів.

Президент України Петро Порошенко повідомив, що Росія вже напрацювала величезний арсенал засобів втручання у вибори. Про це він заявив у вівторок, 15 січня, під час зустрічі з представниками бізнесу та громадськості Ківерцівського району Волинської області.

 

"Від його (Кремля – Ред.) втручання не захищені навіть зрілі і досвідчені демократії – США, країни ЄС. А нам з вами доведеться прийняти цей виклик у непростих умовах. Але якщо ми змогли в умовах війни провести визнані всім світом президентські вибори у 2014 році, всі їх пам’ятають і дуже дякую вам за них, то я переконаний, що в нас вийде і провести їх у 2019-му", – наголосив Порошенко.

 

За його словами, у найближчий час є абсолютно реальним досягнення миру, економічне зростання і підвищення соціальних стандартів.

 

"Вступ до ЄС і НАТО в осяжній перспективі – це теж реально. Таким я бачу майбутнє України, таким його бачить абсолютна більшість українців", – додав глава держави.

 

Нагадаємо, 14 грудня Служба безпеки України повідомила, що зафіксувала масові спроби використання спецслужбами РФ відкритого інструментарію соціальних мереж Facebook та Twitter з метою втручання у виборчі процеси в Україні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.