НОВИНИ

У Вірменії призначили прем'єр-міністра

Главою вірменського уряду став Нікол Пашинян.

Президент Вірменії Армен Саркісян призначив Нікола Пашиняна прем'єр-міністром країни. Про це йдеться в указі на сайті президента.

 

"Відповідно до статті 149 (1) Конституції, призначити Нікола Пашиняна прем-єр-міністром", - йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, 10 грудня у Вірменії на парламентських виборах, за підсумками підрахунку даних зі 100% виборчих дільниць, з результатом у 70,43% голосів переміг блок виконувача обов'язків глави уряду країни Ніколи Пашиняна "Мій крок".

 

Як повідомлялося, 1 листопада  вірменський президент Армен Саркісян офіційно розпустив Національні збори Вірменії, а також призначив позачергові парламентські вибори. 

 

8 травня у Вірменії парламент під час спеціального засідання обрав лідера опозиційного руху "Елк" Нікола Пашиняна прем'єр-міністром країни

 

16 жовтня прем'єр-міністр Вірменії Нікола Пашинян заявив про свою відставку. Зазначається, що він зробив це після того, як парламентські сили запевнили його у відсутності намірів висунути свого кандидата на крісло глави уряду, а з "Процвітаючою Вірменією" навіть був підписав відповідний меморандум.

 

1 листопада Національні збори Вірменії на своєму засіданні вже вдруге не обрали керівника уряду єдиного претендента на цю посаду Нікола Пашиняна, і тепер згідно з Конституцією Вірменії, парламент розпустять і проведуть дострокові вибори. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.