НОВИНИ

Погіршився стан здоров'я політв'язня Клиха

Також, за словами матері, Станіслав не отримує листи від рідних, хоча йому їх пишуть двічі на місяць.

Мати утримуваного в Російській Федерації політв’язня Станіслава Клиха повідомила, що стан здоров’я її сина погіршується, а жодної необхідної медичної допомоги він не отримує. Про це заявила  Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова у Facebook.

 

"Станіслав скаржиться на сильний біль у серці, нирках, печінці, має проблеми з ногами та підозрює ймовірне захворювання на рак шкіри. Він хотів, щоб його обстежили, але, як повідомила його мама, лікарі взяли у нього на аналіз лише кров та сечу. Ніякого діагнозу так і не поставили та повернули в тюремні стіни", - йдеться у повідомленні. 

 

 

 

Також Тамара Клих повідомила про те, що Станіслав не отримує листи від рідних, хоча йому пишуть двічі на місяць.

 

Денісова зазначила, що звернулася до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової з проханням вжити заходів для забезпечення Станіслава Клиха належною медичною допомогою та відповідним лікуванням, а також щодо дотримання права на спілкування.

 

Як повідомляли, у Росії незаконно засуджений українець Станіслав Клих перебуває під наглядом лікаря-психіатра та отримує лікування в філіалі "Психіатричної лікарні".