НОВИНИ

США засудили критику глави МЗС ФРН щодо позиції Вашингтона проти "Північного потоку-2"

В американському посольстві нагадали, що Європарламент ухвалив резолюцію, яка закликає до скасування будівництва газопроводу.

Сполучені Штати Америки засудили критику міністра закордонних справ Німеччини Гайко Мааса щодо позиції Вашингтона проти газопроводу "Північний потік-2". Про це повідомляє Handelsblatt.

 

"Ви сьогодні пишете про коментар Мааса про "Північний потік-2" і санкції і кажете, що це має бути європейське рішення? Якщо це так, то ми закликаємо вас згадати той факт, що Європа висловилася, Європейський парламент у грудні ухвалив резолюцію, яка закликає до скасування "Північного потоку-2". Дякуємо!", - наголосили представники посольства США.

 

Раніше Маас відкинув критику CША щодо будівництва газопроводу "Північний потік-2".  "Питання європейської енергетичної політики повинні вирішуватися в Європі, а не у США", - зауважив він.

 

Нагадаємо, Європейський парламент у своєму проекті доповіді про стан відносин з Росією від 28 листопада закликав зупинити будівництво "Північного потоку - 2". 

 

Як повідомлялося, представник партії "Християнсько-демократичний союз"  Аннегрет Крамп-Карренбауер заявила, що було б "занадто радикально" повністю відмовитися від "Північного потоку-2", але Берлін міг би скоротити об’єми поставок газу.

 

Також на засіданні найбільшої фракції німецького Бундестагу ХДС/ХСС, в якому взяла участь Меркель, було ухвалено документ, який визнає стратегію розвитку партнерства Німеччини та України. У документі підтверджується, що фракція вбачає у проекті "Північний потік-2" небезпеку. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.