НОВИНИ

Україна розпочинає серійне виробництво ракетного комплексу "Вільха" - Полторак

Також міністр анонсував продовження роботи над модернізацією форми та екіпіровки військових.

Міністр оборони України Степан Полторак повідомив про початок серійного виробництва ракетної системи залпового вогню (РСЗВ) "Вільха". Про це міністр розповів у четвер, 10 січня, в інтерв'ю "Урядовому кур'єру".

 

"У грудні ми отримали додатковий ресурс - 4 мільярди гривень на закупівлю нових зразків ОВТ. Вже починаємо серійне виробництво ракетного комплексу" Вільха ". Тривають дослідно-конструкторські роботи в багатьох інших проектах, які значно підвищать наші здібності", - йдеться в інтерв'ю.

 

Полторак також анонсував продовження роботи над модернізацією форми та екіпіровки військових.

 

"Даємо виробникам нові технічні завдання по їх покращенню. І вже надходять нові костюми спеціальні і маскувальні для снайперів і розвідників, костюми для екіпажів броньованих машин, наколінники і налокітники, сумка транспортна індивідуальна, бахіли утеплені і багато іншого", - повідомив міністр.

 

Крім того, за його словами, тривають розробка і військові випробування нових зразків спецодягу, взуття та екіпіровки, зокрема для снайперів.

 

Як повідомляли, на конструкторському бюро "Луч" в Києві завершили створення лінії виробництва високоточного озброєння "Вільха", що фактично означає початок серійного виробництва ракети.