НОВИНИ

Ріхард Герцінґер: Президентство Трампа загрожує вільному світові зсередини

Якщо дезорієнтованого президента не вдасться усунути з посади в конституційний спосіб, він дуже нашкодить демократії США та всьому демократичному світові.

Президентство Дональда Трампа загрожує вільному світові зсередини, він може завдати демократії США та всьому демократичному світові непоправної шкоди. Про це в своїй авторські колонці для Тижня пише Ріхард Герцінґер, кореспондент розділу «Політика та суспільство» німецьких видань Die Welt та Welt am Sonntag.

 

«Трампове президентство загрожує вільному світові зсередини. Європа дуже далека від того, щоб замінити США як гаранта ліберального світового порядку. Всі європейські обіцянки взяти на себе більшу відповідальність за власну й глобальну безпеку є не чим іншим, як порожніми балачками. Ні на крок не просунувся навіть проект спільного захисту зовнішніх кордонів ЄС, який погодили країни-члени. Рішення про майбутнє Заходу ухвалюють у Вашингтоні», – пише він.

 

Герцінґер наголошує, що якщо дезорієнтованого президента не вдасться усунути з посади в конституційний спосіб, він завдасть демократії Сполучених Штатів та всьому демократичному світові великої, а можливо, і непоправної шкоди.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»