НОВИНИ

Клімкін обговорить у Литві питання безпеки України

Глава МЗС України 10 -11 січня здійснить візит до Литовської Республіки.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін проведе зустріч із литовським колегою Лінасом Лінкявічюсом, також він планує обговорити питання безпеки України та європейського континенту. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

 

Зазначається, 10 -11 січня Клімкін здійснить візит до Литовської Республіки.

 

"Метою візиту є участь в щорічному дискусійному клубі "Snow Meeting" як платформи для обговорення актуальних питань, пов’язаних з сучасними викликами європейській і світовій безпеці", – йдеться в повідомленні.

 

Так, темами цьогорічного "Snow Meeting" будуть питання зміцнення трансатлантичної єдності, протидія загрозам Росії, а також майбутнє глобального безпекового порядку.

 

"В рамках візиту міністр також проведе зустріч з міністром закордонних справ Литви Лінасом Лінкявічюсом та на полях конференції обговорить актуальні питання безпеки України та європейського континенту з учасниками форуму", – додали в МЗС.

 

Нагадаємо, 6 грудня 2018 року міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс повідомив, що протягом останніх років агресія Росії призвела до кризи безпеки і довіри в зоні відповідальності ОБСЄ.