НОВИНИ

У Єврокомісії оголосили дату переговорів з Україною та РФ щодо транзиту газу

Зокрема, Шефчовича заяви, що другий раунд тристоронніх газових переговорів відбудеться в Брюсселі.

Віце-президент Європейської Комісії з питань енергетичного союзу Марош Шефчович повідомив, що в Брюсселі 21 січня відбудуться тристоронні переговори з Україною та Росією щодо довгострокового транзиту газу до ЄС. Про це він написав у середу, 9 січня, у Twitter.

 

"Другий раунд політичних тристоронніх переговорів з Росією та Україною про довгостроковий транзит газу до Європи відбудеться 21 січня в Брюсселі. Зустріч буде базуватися на прогресі, досягнутому під час попередніх політичних та експертних раундів", – наголосив Шефчович.

 

Нагадаємо, 17 липня 2018 року представники Європейського Союзу, України та Росії зустрілися у Берліні для обговорення майбутнього формату транзиту російського газу через Україну. Своєю чергою, віце-президент Європейської комісії з питань енергетичного союзу Марош Шефчович повідомив, що головним питанням газових переговорів між Україною, Європейським союзом та РФ є напрацювання нового контракту щодо транспортування російського газу через територію України до ЄС після 2019 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.