НОВИНИ

ЄС запровадив санкції проти спецслужб Ірану

Зазначається, що іранці планували скоїти серію вбивств іранських опозиціонерів-втікачів.

Європейський Союз у вівторок, 8 січня, запровадив санкції проти однієї зі спецслужб Ірану. Про це повідомляє Deutsche Welle.

 

Зокрема, санкції стосуються двох осіб та однієї організації.

 

Зазначається, що іранці планували скоїти серію вбивств іранських опозиціонерів-втікачів, що перебувають у Франції та Данії.

 

Водночас інформацію про введення санкцій щодо однієї з розвідслужби Ірану підтвердив глава МЗС Данії Андерс Самуельсен. "Сильний сигнал з боку ЄС, що ми не приймемо такої поведінки в Європі", - написав він у Twitter.

 

 

 

 

Крім того, рішення запровадити обмежувальні заходи привітав прем'єр Данії Ларс Локке Расмуссен. Так, він наголосив, що задумані іранцями акції на території Європи "просто неприпустимі".

 

 

 

 

Раніше держсекретар США Майк Помпео повідомив, що Іран повинен припинити запуски балістичних ракет, щоб уникнути ще більшої дипломатичної та економічної ізоляції. 

 

Нагадаємо, 5 листопада нові санкції США проти Ірану набрали чинності. Зокрема, санкції торкнуться експорту нафти, судноплавства та фінансової сфери. Державний секретар США Майк Помпео повідомив, що Вашингтон тимчасово виводить вісім країн з-під санкцій щодо Ірану. Йдеться про Грецію, Італію, Тайвань, Японію, Туреччину, Китай, Індію та Південну Корею.

Теги