НОВИНИ

Болтон попередив Сирію про те, що на будь-яке використання хімзброї США реагуватиме дуже жорстко

У позиції США щодо використання хімічної зброї сирійським режимом абсолютно нічого не змінилося.

Радник президента США з національної безпеки Джон Болтон попередив сирійський уряд про те, що він не повинен розглядати майбутнє виведення військ США з країни як запрошення до використання хімічної зброї. Про це повідомляє Reuters.

 

"У позиції США щодо використання хімічної зброї сирійським режимом абсолютно нічого не змінилося, на будь-яке використання хімічної зброї ми реагуватимемо дуже жорстко, як це ми робили раніше вже двічі", - розповів Болтон журналістам на борту свого літака перед приземленням в Тель-Авіві.

 

"Таким чином режим режим Асада не повинен мати жодних ілюзій щодо цього питання", - додав він.

 

Нагадаємо, 15 жовтня  Рада ЄС затвердила новий режим санкцій у відповідь на використання та поширення хімічної зброї. Обмежувальні заходи будуть спрямовані на осіб та суб'єктів, які безпосередньо відповідають за розробку та використання хімічної зброї, а також тих, хто надає фінансову, технічну та матеріальну підтримку, і тих, хто допомагає, заохочує їх або асоціюється з ними. Також санкції включають заборону на поїздки до ЄС, заморожування активів для фізичних осіб та заморожування активів для суб'єктів господарювання. Крім того, особам і організаціям ЄС заборонятиметься надавати кошти підсанкційним суб’єктам.

 

Раніше посли ЄС схвалили новий режим санкцій за застосування хімічної зброї. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.