НОВИНИ

Супрун пояснила, чому її викликають до суду

Раніше очільниця МОЗ отримала п'ять повісток до Печерського райсуду Києва.

Печерський районний суд міста Києва відправив виконуючій обов'язки міністра охорони здоров'я Уляні Супрун п'ять повісток у зв'язку зі скаргою депутата Сергія Власенка і Рахункової палати через те, що в міністерстві "вчасно не відповіли на його запити". Про це повідомляє Укрінформ.

 
За її словами, юристи МОЗ щотижня по 20 разів перебувають в судах. 

 

"Юридичний департамент МОЗ щотижня по 20 разів перебуває в судах по справах, які подають звільнені за корупцію керівники лікарень, ректори медуніверситетів, а також, як у даному випадку, депутати. Останні позови надійшли від депутата Власенка і Рахункової палати. Вчора вже під вечір, десь о 17-й годині прийшли два листи, в яких були п'ять викликів у Печерський суд через "скоєні мною адмінпорушення". Вони були подані депутатом у зв’язку із тим, що в міністерстві нібито вчасно не відповіли на його запити. Чотири із тих заяв мали дату 4 грудня і одна — 19 грудня. Але чомусь нам їх вислали лише 29 грудня, що можна прослідкувати на сайті Укрпошти", - відзначила Супрун.

 

Зокрема, вона додала, що з'явитись на засіданні Печерського райсуду вона вже не могла, оскільки виїжджала до Львова.

 

"Так виглядає, що це було умисне зроблено, щоб я не змогла прийти, щоб суд міг вирішувати проти мене, мотивуючи, що я не з'явилася у суді",-  наголосила вона.

 

Нагадаємо, 2 січня Супрун заявила, що отримала п'ять повісток до Печерського райсуду Києва на розгляд справ про адміністративні правопорушення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.