НОВИНИ

The Economsit: У 2019-му видатки на оборону зростуть в усьому світі

Окрім неспокою, пов’язаного з ядерною зброєю на Близькому Сході та в Північній Кореї, світові оборонні видатки збільшаться через кібербезпеку.

Після багаторічного зменшення фінансування у 2019-му видатки на оборону у всьому світі зростуть. Про це пише The Economist у спільному з "Українським тижнем" проекті "Світ у 2019".

 

«Дональд Трамп збільшить оборонний бюджет до $716 млрд, із яких $8 млрд піде на найдорожчу у світі програму розробки винищувача Lockheed Martin’sF-35 із технологією «стелс». Lockheed може втратити Туреччину як клієнта, якщо вона придбає російську зенітно-ракетну систему С-400, поставки якої РФ планує розпочати у 2019-му», - йдеться в матеріалі.

 

The Economist зауважує, що окрім неспокою, пов’язаного з ядерною зброєю на Близькому Сході та в Північній Кореї, світові оборонні видатки збільшаться через ще одну загрозу, що наростає: кібербезпеку.

 

  • Журнал «Український тиждень» дев'ятий рік поспіль разом із британським The Economist видає українською мовою спецпроект «Світ у...», який пропонує аналітику та прогнози на наступний рік у геополітиці, економіці, фінансах, бізнесі, науці та культурі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.