НОВИНИ

Україна почала застосовувати конвенцію Пан-Євро-Мед

Кубів також анонсував підписання Угоди про вільну торгівлю з Ізраїлем.

Україна з 1 січня почала застосовувати положення регіональної конвенції Пан-Євро-Мед. Про це повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

 

 

"З 1 січня Україна почала застосовувати положення Регіональної конвенції Пан-Євро-Мед. Конвенція Пан-Євро-Мед – це інструмент, розроблений Європейським Союзом для співпраці зі своїми торговельними партнерами, а також цих країн між собою", – наголосив він.

 

За його словами, участь у відповідній конвенції дозволить українським виробникам закуповувати сировину і комплектуючі в країнах Європейської асоціації вільної торгівлі або у країнах Середземномор'я, а готову продукцію експортувати до ЄС зберігаючи статус преференційного походження – ввозити товари за зниженою, або нульовою ставкою ввізного мита.

 

"Участь України у Конвенції дозволить розширити присутність наших товарів на ринках третіх країн, з якими укладені угоди про вільну торгівлю, а саме: ЄС, ЄАВТ, Чорногорія, Молдова та Македонія. Крім того, ви знаєте, що готується до підписання Угода про вільну торгівлю з Ізраїлем, який також є учасником Конвенції", – додав Кубів.

 

Як повідомлялося, 15 травня 2017 року Ізраїль заявив, що зацікавлений у прискоренні переговорів щодо створення Угоди про зону вільної торгівлі із Україною.  

 

1 серпня 2017 року  між Україною та Канадою почала діяти зона вільної торгівлі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.