НОВИНИ

Зеленський оголосив, що йде у президенти

Заява шоумена заява прозвучала перед новорічним звернення президента Петра Порошенка.

Шоумен та студії Володимир Зеленський заявив, що висуває свою кандидатуру на президентський виборах України 31 березня 2019 року. Про це йдеться в ефірі телеканалу 1+1.

 

Зокрема, дана заява прозвучала перед новорічним звернення президента Петра Порошенка, тобто вітання глави держави  на каналі пустили вже після опівночі.

 

"Зараз в Україні така ситуація, коли у кожного українця є три шляхи: перший - жити як живеш, плисти за течією і це нормально, це вибір кожного, другий шлях - зібрати свої речі і поїхати в іншу країну, заробляти там гроші і надсилати їх своїм рідним і близьким, і це теж нормально, але є ще й третій шлях - спробувати самому щось змінити в Україні. І я для себе вибрав саме його", - сказав Зеленський.

 

 

"Мене давно всі запитують: йдеш - не йдеш? Знаєте, на відміну від наших "великих" політиків я не хотів вам марно обіцяти, і зараз, за кілька хвилин до нового року я вам дещо пообіцяю, і відразу виконаю. Дорогі українці, я обіцяю вам піти в президенти України, і відразу виконую - я йду в президенти України. Давайте зробимо це разом. з Новим роком, з новим Слугою народу", - додав він.

 

Нагадаємо, 31 грудня в Україні стартувала виборча кампанія з чергових виборів президента України. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.