НОВИНИ

На Яворівському полігоні збудували навчальний комплекс ЗСУ "Бій в населеному пункті"

На базі цього навчального місця може одночасно займатись до 3-х рот вдень та до 1-ї роти вночі.

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ (військова частина А4150, також відомий як Яворівський військовий полігон) завершили будівництво навчального місця "Бій в населеному пункті". Про це у понеділок, 31 грудня, повідомив Український мілітарний портал.

 

Зазначається, що у травні 2018 року Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ оголосив тендер на виконання робіт із "Будівництва навчального місця "Бій в населеному пункті". За даними порталу, витрати склали майже 40 млн гривень.

 

 

Повідомляється, що на базі цього навчального місця може одночасно займатись до 3-х рот вдень та до 1-ї роти під час проведення занять уночі.

 

 

Зокрема, серед занять які плануються проводитися на цьому навчальному місці - це оборона та наступ в умовах населеного пункту, патрулювання в умовах населеного пункту, виконання пошукових операцій в населеному пункті, дії на техніці в умовах населеного пункту та проведення інших практичних занять за різними темами

 

Як повідомляли, президент України Петро Порошенко передав ЗСУ нову та модернізовану військову техніку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.