НОВИНИ

The Economist: 2019-го доступ до інтернету матиме року 50% населення планети

З досліджень випливає, що охоплення інтернетом ще на 10% відповідає 1,35% зростання ВВП для країн, що розвиваються.

За оцінками Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ) агентства Організації об’єднаних націй, 2019 року доступ до інтернету матимуть понад 50% людей. Про це пише The Economist у спільному з "Українським тижнем" проекті "Світ у 2019".

 

«Половина населення світу вже в мережі». Цей заголовок буде написано 2019-го, коли — за оцінками Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ) агентства ООН — понад 50% людей матимуть доступ до інтернету», — йдеться в матеріалі.

 

Хоча, зауважує The Economist, МСЕ дуже вільно трактує поняття «в мережі» (сюди зараховується кожен, хто користувався всесвітньою павутиною за останні три місяці), усе одно це стане справжньою віхою.

 

«Десяток років тому частина людства з доступом до інтернету ледь перевищувала 20%. Тому скорочення цифрового розриву між багатим світом і бідним могло б видаватися винятково позитивним, зокрема, для економічного розвитку. З досліджень випливає, що охоплення інтернетом ще на 10% відповідає 1,35% зростання ВВП для країн, що розвиваються», — пише британський тижневик.

 

  • Журнал «Український тиждень» дев'ятий рік поспіль разом із британським The Economist видає українською мовою спецпроект «Світ у...», який пропонує аналітику та прогнози на наступний рік у геополітиці, економіці, фінансах, бізнесі, науці та культурі.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.