НОВИНИ

Юрій Макаров: П'ята колона відбулася легким переляком і провела перегрупування

Водночас Росія передивилася формат агресії: тепер Кремль намагатиметься розвалити Україну зсередини.

Наступні п’ять років будуть значно важчими за попередні. Варто почати з того, що п’ята колона відбулася легким переляком, відчула свій потенціал, провела перегрупування й підігнала ресурси. Таку думку на сторінках спільного проекту "Українського тижня" та The Economist "Світ у 2019" висловив Юрій Макаров.

 

Водночас, зауважує він, РФ, яка ці ресурси готова надати й уже надає, передивилася формат агресії: тепер Кремль намагатиметься розвалити Україну зсередини.

 

«Сподіватися тут на якийсь компроміс — себе не поважати. Хіба що гіганти з медведчуківських, донецьких і ще бозна яких сил пересваряться між собою, але краник із фіндопомогою їм від цього не перекриють. Табір умовних або безумовних патріотів не почуватиметься так упевнено, принаймні в Раді. Хоча якщо оцінювати патріотизм за перебігом ухвалення доленосних законів, може виявитися, що необхідні голоси дають часто-густо не гіперпатріотичні БЮТ і «радикали», а Опоблок. По плодах їхніх ви пізнаєте їх (Мт. 7:21)», — пише Макаров у своїй колонці.

 

Він зауважує, що передбачити конфігурацію майбутнього складу парламенту візьметься хіба що якийсь нахаба, адже мажоритарні округи залишилися, а обранці від них обирають собі фракційний дах згідно з купленими квитками.

 

  • Журнал «Український тиждень» дев'ятий рік поспіль разом із британським The Economist видає українською мовою спецпроект «Світ у...», який пропонує аналітику та прогнози на наступний рік у геополітиці, економіці, фінансах, бізнесі, науці та культурі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.