НОВИНИ

"Союз двох народів відбувся". Лукашенко привітав Путіна з річницею підписання договору про створення Союзної держави

Президент Білорусі висловив переконання, що «подальша робота щодо дотримання національних інтересів двох країн в рамках Союзної держави додасть серйозний імпульс розвитку всього спектру двосторонніх відносин».
Алєксандр Лукашенка привітав Владіміра Путіна з двадцятиріччям від дня підписання договору про створення Союзної держави
 
«У наступному році ми відзначаємо знаменну дату - двадцятиріччя від дня підписання договору про створення Союзної держави. Республіка Білорусь та Російська Федерація пройшли непростий шлях, але сьогодні з упевненістю можна говорити про те, що союз двох народів відбувся », - цитує Лукашенка його прес-служба.
 
 
Президент Білорусі висловив переконання, що «подальша робота щодо дотримання національних інтересів двох країн в рамках Союзної держави, заснована на глибокому довірі і повазі, додасть серйозний імпульс розвитку всього спектру двосторонніх відносин».
 
 
«Воля білорусів і росіян до єднання, як і раніше, буде служити міцною основою для інтеграційного будівництва, багатопланового співробітництва і формування загальної новітньої історії», - підкреслив Лукашенко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.