НОВИНИ

Колишній "секретар Радбезу ДНР" розповів про підконтрольність ОРДО Суркову і Росії

Також Ходаковський заявив, що залежить від російської влади.

Засновник батальйону бойовиків "Схід" і колишній "секретар Радбезу ДНР" Олександр Ходаковський заявив, що організація "Союз добровольців Донбасу" існує під контролем помічника президента РФ Владислава Суркова. Про це Ходаковський заявив під час конференції на TouTube-каналі "Діалог".

 

"Ясна річ, що "Союз добровольців Донбасу", яким керує Олександр Бородай (колишній ватажок бойовиків "ДНР"- ред.), а в якості його заступника виступає колишній наш "міністр держбезпеки" ("ДНР" - ред.) Андрій Пінчук, перебуває під протекторатом пана Суркова. Зрозуміло, що ця організація схвалена, санкціонована", - повідомив Ходаковський.

 

Також Ходаковський заявив, що залежить від російської влади.

 

"Звичайно, я об'єкт, звичайно, я залежна людина ... Ви думаєте, Стрєлков що ледве не був залежною людиною?  (колишній лідер бойовиків на Донбасі і кадровий ГРУшник РФ Ігор Стрєлков (Гіркін) - ред.). Він теж частина системи, Просто зараз у нього така позиція, але він же воював в рядах цієї системи", - повідомив Ходаковський у відповідь на питання про те, чи відчуває він себе інструментом Росії.

 

Нагадаємо, 20 грудня на Донбасі незаконні збройні формування обстріляли цивільну інфраструктуру окупованого Донецька задля дискредитації українських військових.