НОВИНИ

Україна розцінює будівництво паркану в окупованому Криму як пропагандиський трюк РФ - Черниш

Він зазначив, що це будівництво - символічний акт бордеризації, аби демонстративно показати межі так званого "кордону".

Україна розцінює будівництво паркану в окупованому Криму як пропагандиський трюк Російської Федерації. Про це повідомляє міністр з питань тимчасово окупованих територій Вадим Черниш.

 

Він зазначив, що це будівництво - символічний акт бордеризації, аби демонстративно показати межі так званого "кордону". На його думку, він направлений на обмеження зв'язків з громадянами, що проживають на материковій Україні.

 

"Для нас це також є додатковим порушенням не тільки кордонів, а ще й прав громадян на свободу пересування в межах своєї держави. Це в черговий раз підтверджує порушення Росією універсальних цінностей, які закріплені у Міжнародному пакті про громадянські та політичні права, де передбачено вільний рух громадян в межах своєї держави", - відзначив він.

 

"Окрім цього в України є всі підстави стверджувати, що частково, обладнання, встановлене поблизу адміністративної межі, може використовуватись для розвідувальної діяльності. Однак якість роботи таких технічних засобів дуже низька – ми знаємо, що працюють не усі датчики руху та використовуються напівексперементальні розробки", - додав Черниш.

 

Як повідомляли, на півночі анексованого Криму російські окупанти завершили будівництво масштабного інженерного загородження на кордоні з материковою Україною. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.