НОВИНИ

Новопризначений заступник глави Конституційного суду - мільйонер

Заступник глави Конституційного суду Сергій Винокуров у 2010 році заробив 1 мільйон 188 тисяч гривень. Звіт про його доходи оприлюднено на сайті найвищої судової інстанції країни.

Ще 847 тисяч заробили члени його родини.

Також Винокуров має на своїх банківських рахунках 1 мільйон 650 тисяч гривень, а родина судді тримає у банку 749 тисяч.

Цікавим є те, що при таких доходах Винокуров ніколи не займався бізнесом.

Також до активів Винокурова відноситься квартира площею 81,9 квадратних метрів, гараж у 25,9 квадратних метрів та автомобіль Toyota Rav4.

Родина судді володіє земельною ділянкою у 0,2 гектари, квартирою площею 102 квадратних метри, дачним будинком у 320 квадратів, та машиною Nissan X-TRAIL.

При цьому Винокуров заробив більше, ніж глава Конституційного суду Анатолій Головін. Глава КС у 2010 році заробив 655 тисяч гривень. У цій сумі, крім зарплати, врахована військова пенсія.

Родина Головіна заробила за рік всього 85 тисяч гривень. Глава КС також тримає у банках 581 тисячу гривень та цінні папери на 4 тисячі. Члени суддівської родини мають на рахунках 711 тисяч гривень.

Нагадаємо, суддя Сергій Винокуровбув обраний заступником голови КСвчора, 12 травня.

Суддею КС він був призначений президентом Януковичем 15 червня 2010 року. До того, із грудня 2004 року Винокуров займав посаду першого заступника генерального прокурора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.