НОВИНИ

Статус учасника бойових дій отримало близько семи тисяч жінок

Наразі близько 56 тис. жінок несуть службу в ЗСУ і Міноборони.

Статус учасника бойових дій вже отримали близько семи тисяч жінок-військовослужбовців. Про це у п'ятницю, 28 грудня, повідомила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе на прес-конференції.

 

"Ми сьогодні можемо чітко говорити про те, що суттєво збільшилася кількість жінок, які працюють у Збройних силах України. Зараз у Збройних силах і Міністерстві оборони несуть службу близько 56 тисяч жінок, близько половини з них є військовослужбовцями", - заявила вона. 

 

"І насправді, хочу сказати, що може бути певним здивуванням, тому що ми не помічали цього невидимого батальйону на загал, але близько 7 тисяч жінок-військовослужбовців вже отримали статус учасника бойових дій", - наголосила Климпуш-Цинцадзе.

 

У цьому зв'язку вона підкреслила, що важливо надати такі самі можливості для реалізації жінок, як і чоловіків у ЗСУ і інших структурах безпекового сектору. 

 

Як повідомляли, Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що Україна в 2018 році виконала близько половини завдань, що передбачає річний план виконання Угоди про асоціації з Європейським Союзом. 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.