НОВИНИ

Росія та ОРДіЛО остаточно відмовилися обговорювати обмін заручників

У свою чергу, Ірина Геращенко звернулася з ініціативою негайно провести засідання ТКГ і гуманітарної групи задля звільнення полонених.

Росія та представники ОРДіЛО остаточно відмовилися від проведення відеоконференції гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на сході України 29 грудня для узгодження звільнення заручників. Про це у п'ятницю, 28 грудня, повідомила перший заступник голови Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко у Facebook.

 

 

Перший заступник голови ВРУ зазначила, що росіяни так і не дали жодної відповіді на пропозицію передати їх консулу засуджених громадян РФ в обмін на українських політв‘язнів Кремля. Так само РФ не відповіла на ці пропозиції ні по дипломатичним каналам, ні на запити омбудсмена Людмили Денисової.

 

У свою чергу, Геращенко також звернулася з ініціативою до ТКГ негайно провести спільне засідання ТКГ і гуманітарної групи з одного питання - звільнення заручників. Аби в присутності Євгенія Марчука, Мартіна Сайдіка і Бориса Гризлова пройтися по кожному прізвищу в усіх можливих списках і таки розблокувати звільнення утримуваних.

 

Як повідомляли, Україна запропонувала нову дату обміну полонених і заручників. Відповідні листи з пропозицієїю були направлені ОБСЄ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.