НОВИНИ

Україна виконала близько 50% завдань за Угодою про асоціацію з ЄС – Климпуш-Цинцадзе

Водночас віце-прем’єр наголосила, що із виконанням Угоди є певні проблеми.

Україна в 2018 році виконала близько половини завдань, що передбачає річний план виконання Угоди про асоціації з Європейським Союзом. Про це в п'ятницю, 28 грудня, заявила віце-прем’єр з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе на прес-конференції в Києві.

 

"Ті завдання, які заплановані на 2018 рік, виконані на 50%. Але може тішити те, що одночасно продовжували виконуватися завдання, які планувалися на попередній час, але не були виконані", – підкреслила вона.

 

Водночас віце-прем’єр наголосила, що із виконанням Угоди є певні проблеми.

 

"Сказати, що я суперзадоволена результатами виконання Угоди у 2018 рік – я не можу, бо є чимало депутатів у парламенті, які безвідповідально ставляться до задекларованих політичним силами завдань щодо руху в Європу. І так само я не можу сказати, що для всіх колег в уряді це є пріоритетом", – заявила Климпуш-Цинцадзе.

 

За її словами, одна з причин гальмування – опір великого бізнесу, який має "політичні важелі".

 

"Зміни, які ми маємо провести, часом наступають на бізнес-інтереси лобістських груп, які працюють у Верховній Раді. Ми навіть часом бачимо, коли євроінтеграційний закон через поправки повністю змінює свою сутність та стає зовсім не євроінтеграційним", – зазначила Климпуш-Цинцадзе.

 

Нагадаємо, 19 червня голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюґ Мінґареллі заявив, що імплементації Угоди про асоціацію України з Європейським союзом перешкоджають популісти та олігархи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.