НОВИНИ

У НАТО оцінили виконання Україною завдань Альянсу

Водночас Климпуш-Цинцадзе підкреслила, що взаємна оцінка з боку НАТО не містить цифрових показників.

У НАТО позитивно оцінили виконання річної національної програми співробітництва Україна – Альянс. Про це в п'ятницю, 28 грудня, заявила віце-прем’єр з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе на прес-конференції в Києві.

 

За її словами, оцінка НАТО є вищою за всі попередні роки. Водночас вона наголосила, що остаточна оцінка з боку уряду та Альянсу буде готова у січні, наразі сторони оперують даними за три квартали 2018 року.

 

"За результатами 9 місяців поточного року оцінка з нашого боку така: 51% завдань виконані і 45% знаходиться у стані виконання. Щодо решти 4% ще за підсумками третього кварталу було зрозуміло, що вони не будуть виконані і переносяться на 2019 рік", – зазначила Климпуш-Цинцадзе.

 

Також вона заявила, що основна частина РНП і завдань у ньому стосується сектору безпеки та оборони.

 

Крім того, Климпуш-Цинцадзе підкреслила, що взаємна оцінка з боку НАТО не містить цифрових показників, але є позитивною.

 

"Оцінка альянсу є якісною (а не кількісною – Ред.), і містить опис по кожному нампряму: тут ви виконали, тут потрібні такі і такі зусилля тощо. Оцінка від НАТО (за 9 місяців 2018 року – Ред.), яку ми отримали, суттєво позитивніша, ніж всі їхні оцінки, які були до того, у попередні роки", – пояснила вона.

 

Як повідомлялося, станом на квітень 2018 року більшість структур Генштабу Збройних сил України були приведені до стандартів НАТО.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.