НОВИНИ

У Епіфанія повідомили, коли ПЦУ збереться на синод

Отець Сидор також зазначив, що після отримання Томосу будуть формуватися органи управління церкви.

Православна Церква України збереться на синод після отримання Томосу про автокефалію, до цього часу жодних докорінних змін в ПЦУ не буде. Про це повідомив представник митрополита Київського та всієї України Епіфанія отець Іван Сидор в ефірі одного з телеканалів.

 

"Ведуться переговори про майбутнє церкви, що мається на увазі, церква – нова, немає ніяких підрозділів, немає ніяких органів, немає ніяких комісій. Це все буде створено, коли скличуть синод. Це органи церкви, які будуть відповідати за різні сторони життя церкви. Зараз ведуться переговори. Але, як сказав владика Епіфаній, до отримання Томосу кардинальних змін в церкві не буде. Ми чекаємо на найважливіший момент – це отримання Томосу. Коли Томос буде отриманий – церква незалежна, легітимна, канонічна, вже нічого негативного до неї не придумаєш. Ось тоді скликається синод і будуть формуватися органи управління церкви", – наголосив він.

 

Нагадаємо, 15 грудня відбувся Об'єднавчий Собор, на якому предстоятелем Об'єднаної української церкви обрали митрополита Епіфанія. Собор тривав 10 годин.  через тиск Росії в Об'єднавчому соборі взяли участь не всі ієрархи УПЦ МП.

 

Речник УПЦ КП Євстратій (Зоря) ввечері 15 грудня повідомив, що офіційна назва нової помісної церкви в Україні згідно Статуту - Православна Церква України, а титул Предстоятеля: Блаженнійший Епіфаній, Митрополит Київський і всієї України. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.