НОВИНИ

ЗСУ зайняли важливий рубіж поблизу Горлівки - Тимчук

Зокрема, військові організували надійну оборону на стику населених пунктів Зайцеве та Гладосове.

Підрозділи окремої механізованої бригади ЗСУ, позиції яких розміщені на підступах до тимчасово окупованої Горлівки Донецької області, успішно завершили обладнання оборонних позицій та організували надійну оборону на стику населених пунктів Зайцеве та Гладосове. Про це повідомив нардеп, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук у Facebook.

 

"Інтенсивні обстріли позицій ОС, активність ДРГ та висока концентрація важкого озброєння противника вимагали від українського командування негайних дій зі вдосконалення оборони на цьому напрямку. Для підвищення стійкості оборони підрозділи механізованої бригади збройних сил зайняли вигідний для оборонних дій природний рубіж у смузі оборони бригади та оперативно, в умовах безпосереднього зіткнення з противником, провели інженерне обладнання позицій", - йдеться у його повідомленні.

 

За словами Тимчука, зміцнення обладнані на пануючій висоті, що дозволяє контролювати місцевість на цій ділянці та не допустити прориву противника в напрямку н. п. Новолуганське.

 

"Так, підрозділами ЗСУ, солдатами на Горлівському напрямку завершено удосконалення "поясу безпеки" навколо населеного пункту Новолуганське, обладнанням додаткових позицій на пануючих висотах підвищена стійкість оборони на цьому напрямку. Завершено створення системи вогню, інженерних загороджень, вдосконалюється інженерне обладнання позицій", - зазначили в ІС. 

 

Як повідомляли, підрозділи Збройних Сил України звільнили та взяли під свій контроль майже всю "сіру зону" на Сході України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.