НОВИНИ

Рідні Сущенка отримали дозвіл на тривале побачення з політв'язнем

Зустріч тривалістю три дні і дві ночі відбудеться у січні.

Дружина та донька незаконно засудженого в Росії українського журналіста, політв’язня Романа Сущенка отримали право на тривале побачення з ним у січні. Про це у п'ятницю, 28 грудня, повідомив громадський захисник Марк Фейгін.

 

"Тепер уже можу сказати, що близькі родичі Романа Сущенко, дружина Анжеліка і дочка Юлія, отримали право на тривале побачення з ним – три дні, дві ночі. Побачення це відбудеться упродовж січня", – сказав Фейгін.

 

Як повідомляли, громадський захисник незаконно засудженого в Росії українського журналіста Романа Сущенка Марк Фейгін отримав офіційне підтвердження від керівництва ВК-11, що може відвідувати в колонії свого підзахисного. 

 

Незаконно засуджений у РФ український журналіст Роман Сущенко надіславлист з першим малюнком з колонії в селі Утробіно, а також розповіддю про свої спостереження про нове місце перебування.

 

4 червня у Москві суд оголосив вирок незаконно затриманому в Росії українському журналісту Роману Сущенку - він отримав 12 років позбавлення волі у колонії суворого режиму.  12 вересня Верховний суд Росії визнав законним рішення Московського міського суду про 12 років ув'язнення для Сущенка. Своєю чергою, журналіст заявив, що розраховує на обмін та пообіцяв родині що обов’язково повернеться. 

 

14 грудня дочка Сущенка Юлія повідомила, що в селі Утробіно  її батьку лікарі колонії поставили діагноз "артеріальна гіпертензія" та дали рекомендації на обстеження в іншому місті. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.