НОВИНИ

НАЗК скерувало до суду адмінпротоколи щодо нардепів Дунаєва та Логвинського

Загалом НАЗК прийняло рішення про направлення до суду семи адмінпротоколів через порушення українського законодавства.

Національне агентство з питань запобігання корупції вирішило направити до суду адміністративні протоколи щодо народних депутатів Сергія Дунаєва та Георгія Логвинського. Відповідне рішення відомство ухвалило на засіданні в п'ятницю, 28 грудня.

 

Загалом  НАЗК прийняло рішення про направлення до суду семи адміністративних протоколів через порушення українського законодавства.

 

"Направлено до суду 2 адмінпротоколи за частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, стосовно народного депутата України Сергія Дунаєва, який, перебуваючи у статусі народного депутата, звернувся до Ситника А.С., директора Національного антикорупційного бюро України, з депутатським зверненням у власних інтересах, а також вніс на розгляд Верховної Ради України депутатський запит з аналогічного питання, чим вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас у НАЗК заявили, що до суду направлено один адмінпротокол стосовно Георгія Логвинського, який, перебуваючи у статусі народного депутата, за наявності приватного інтересу, звернувся до голови САП Назар Холодницького, з депутатським зверненням в інтересах свого помічника, чим вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

 

"Також складено 4 адмінпротоколи стосовно Наталії Омельяненко, яка будучи депутатом Лубенської міської ради Полтавської області під час розгляду питання та прийняття рішення з приводу перевірки діяльності комунальних підприємств, в тому числі КП "Ритуалсервіс", керівником якого вона була, на засіданні ради, а також на засіданні тимчасової комісії ради з перевірки ефективності фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств прийняла рішення та вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, при цьому не повідомила про його наявність", – зазначається в повідомленні.

 

Нагадаємо, 15 травня Луценко підписав подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від "Опозиційного блоку" Сергія Дунаєва. 

 

3 жовтня Регламентний комітет Верховної Ради підтримав клопотання Генпрокуратури про зняття недоторканності з нардепа від "Опозиційного блоку" Сергія Дунаєва і направив це питання на розгляд парламенту.

 
4 жовтня Верховна Рада не погодилася на зняття недоторканності з народного депутата від "Опозиційного блоку" Сергія Дунаєва. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.