НОВИНИ

ЛитПолУкрбриг присвоїли ім'я відомого гетьмана

Відповідні зміни були внесені до угоди між урядом Литви, Польщі та Кабміну щодо створення спільної військової частини.

Президент Петро Порошенко підписав закон про ратифікацію угоди, що передбачає присвоєння Литовсько-польсько-українській бригаді почесного імені гетьмана Костянтина Острозького.  Про це 27 грудня повідомляє прес-служба президента.

 

Так, зміни були внесені до угоди між урядом Литовської Республіки, урядом Республіки Польща та Кабінетом міністрів України стосовно створення спільної військової частини.

 

"Відповідна угода була вчинена 5 жовтня 2017 року в Любліні. Документом вносяться зміни до Преамбули основної угоди, якими спільній військовій частині дається ім’я Великого гетьмана Костянтина Острозького", – йдеться в повідомленні.

 

Як повідомлялося, 27 вересня 2017 року уряд схвалив присвоєння Литовсько-польсько-українській бригаді почесного імені гетьмана Костянтина Острозького.

 

5 жовтня 2017 року в Польщі командуванню литовсько-польсько-української бригади ЛитПолУкрбриг вручили бойовий прапор. 

 

Нагадаємо, у січні 2016 року в Польщі створили штаб багатонаціональної бригади «ЛитПолУкрбриг». Було домовлено, що в складі спільної бригади українські, литовські та польські військові братимуть участь у спільних навчаннях, а пізніше – в операціях. Управління

«ЛитПолУкрбриг» базується у польському Любліні. Відповідну угоду підписали у вересні 2014 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.