НОВИНИ

У ВККС оголосили результати першого етапу конкурсу до антикорупційного суду

Крім того, стали відомі результати конкурсу до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду та Касаційного адміністративного суду у складі Верховного суду.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України 27 грудня затвердила результати першого етапу конкурсу на зайняття вакантних посад суддів Вищого антикорупційного суду України, відібрали 81 кандидата. Про це повідомляє прес-служба ВККС.

 

"27 грудня 2018 року Комісією затверджено результати практичного завдання та першого етапу кваліфікаційного оцінювання «Іспит» у межах конкурсів на зайняття вакантних посад суддів Вищого антикорупційного суду, Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду та Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду, оголошених Вищою кваліфікаційною комісією суддів України 2 серпня 2018 року", – йдеться в повідомленні.

 

Так, відповідно до оприлюднених результатів, у конкурсі до Антикорупційного суду продовжує участь 81 кандидат, 27 – припинили участь у відборі. Водночас у конкурсі до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду продовжили боротьбу 32 кандидати, 16 – вибули. Крім того, у конкурсі до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного суду продовжують участь 78 кандидатів, 26 – вибули.

 

Як повідомлялося 6 листопада, Вища кваліфікаційна комісія суддів України затвердила склад Громадської ради міжнародних експертів Антикорупційного суду, до неї ввійшли шість членів.

 

Нагадаємо, голова Верховної Ради України Андрій Парубій 18 липня підписав закон "Про внесення змін до закону "Про судоустрій і статус суддів" у зв'язку з ухваленням закону "Про Вищий антикорупційний суд".

 

Як повідомлялося,  12 липня Верховна рада України схвалила в другому читанні законопроект №7441 "Про внесення змін до закону "Про судоустрій і статус суддів" у зв'язку з ухваленням закону "Про Вищий антикорупційний суд". За документ проголосували 254 народних депутати.

 

Так, 21 червня парламент ухвалив закон №8497 про утворення Вищого антикорупційного суду, за відповідне рішення проголосували 265 депутатів. 26 червня президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. 

 

Додамо, 14 червня набув чинності закон "Про Вищий антикорупційний суд", однак частина розділу "Прикінцеві та перехідні положення" набуде чинності з дня початку роботи суду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.