НОВИНИ

Фейгін отримав офіційний дозвіл на відвідування політв'язня Сущенка

Підвердження надійшло від керівництва виправної колонії №11.

Громадський захисник незаконно засудженого в Росії українського журналіста Романа Сущенка Марк Фейгін отримав офіційне підтвердження від керівництва ВК-11, що може відвідувати в колонії свого підзахисного. Про це Фейгін повідомив у Facebook.

 

"Я отримав відповідь з ВК-11, де відбуває покарання українець Роман Сущенко. Тепер моє право його відвідання підтверджено офіційно", - написав Фейгін, розмістивши зображення документа.

 

 

 

Як повідомляли, незаконно засуджений у РФ український журналіст Роман Сущенко надіслав лист з першим малюнком з колонії в селі Утробіно, а також розповіддю про свої спостереження про нове місце перебування.

 

4 червня у Москві суд оголосив вирок незаконно затриманому в Росії українському журналісту Роману Сущенку - він отримав 12 років позбавлення волі у колонії суворого режиму.  12 вересня Верховний суд Росії визнав законним рішення Московського міського суду про 12 років ув'язнення для Сущенка. Своєю чергою, журналіст заявив, що розраховує на обмін та пообіцяв родині що обов’язково повернеться. 

 

14 грудня дочка Сущенка Юлія повідомила, що в селі Утробіно  її батьку лікарі колонії поставили діагноз "артеріальна гіпертензія" та дали рекомендації на обстеження в іншому місті. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.