НОВИНИ

Україна отримала близько €350 млн кредиту під гарантію Світового банку

Як зазначається, Deutsche Bank надав кредит у формі двох траншів.

Україна отримала 349.3 млн євро кредиту Deutsche Bank, отриманого під гарантію Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Про це в четвер, 27 грудня, повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

 

"Сьогодні до державного бюджету України надійшли кошти від кредиту у розмірі 349.3 млн євро, наданого Deutsche Bank під гарантію на підтримку державної політики у сфері економічного зростання та фіскально стійких послуг від Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР)", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, Deutsche Bank надав кредит у розмірі 349.3 млн євро у формі двох траншів: траншу A у розмірі 53.2 млн євро з терміном погашення чотири роки та траншу B у розмірі 296.1 млн євро з терміном погашення 10 років та пільговим періодом 4,5 років.

 

"За цим кредитом було використано частину гарантії в сумі 375 млн дол США в еквіваленті в євро із загальної суми гарантії Світового банку у розмірі 750 млн доларів. Залучення наступного кредиту під невикористану частину гарантії Світового банку очікується у першому кварталі 2019 року". – додали в Мінфіні.

 

Нагадаємо, 21 грудня Україна отримала перший транш від Міжнародного валютного фонду в рамках нової кредитної програми stand-by в розмірі 1,4 мільярда доларів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.