НОВИНИ

Кабмін затвердив положення про Міністерство у справах ветеранів

Зокрема, відомство має забезпечувати права та інтереси ветеранів та членів їх сімей.

Кабінет міністрів України в четвер, 27 грудня, затвердив положення про Міністерство у справах ветеранів України. Про це повідомляє прес-служба уряду.

 

Так, у відповідному положенні зазначено, що відомство є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади щодо забезпечення формування та реалізації держполітики у сфері соціального захисту ветеранів війни; осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; постраждалих учасників Революції Гідності; осіб, на яких поширюється чинність закону "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та членів сімей ветеранів.

 

Як зазначається, положення визначає основні завдання Міністерства у справах ветеранів України:

 

  • забезпечення прав та інтересів ветеранів та членів їх сімей;
  • формування і реалізація державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни, осіб, на яких поширюється чинність Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та членів сімей ветеранів;
  • вшанування пам’яті ветеранів;
  • сприяння популяризації та забезпечення формування позитивного образу ветерана;
  • створення та забезпечення функціонування інформаційно-аналітичної системи обліку для адміністрування потреб ветеранів.

 

"Мають бути врегульовані техніко-юридичні правки з експертним управлінням Секретаріату КМУ. Після офіційного оприлюднення зможемо рухатись далі на шляху створення Міністерства", – заявила міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

                                                                                                             

Нагадаємо, 22  листопада Верховна Рада призначила Ірину Фріз, народного депутата від БПП та главу постійної делегації парламенту в Парламентській асамблеї НАТО, на посаду міністра в справах ветеранів.            

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.