НОВИНИ

Кабмін розширив список офшорних зон

У відомстві переконані, що відповідне рішення дозволить ефективніше протидіяти легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.

Кабінет міністрів України розширив список країн, які вважають офшорними зонами, додавши до відповідного переліку Тринідад і Тобаго, Намібію, Гуам, Палау та Американське Самоа. Про це в четвер, 27 грудня, повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

 

"Кабінет Міністрів відніс Тринідад і Тобаго, Намібію, Гуам, Палау та Американське Самоа до переліку офшорних зон. Україна періодично оновлює український перелік офшорних зон з урахуванням даних глобального форуму з прозорості та обміну інформацією для податкових цілей ОЕСР. Форум сформував "Чорний список" держав, що не налаштовані на співпрацю з питань оподаткування та не імплементують стандарти ОЕСР, до якого і ввійшли зазначені країни", – йдеться в повідомленні.

 

У відомстві переконані, що відповідне рішення дозволить більш ефективно запобігти та протидіяти легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, а також фінансуванню тероризму та розповсюдження зброї масового знищення.

 

Нагадаємо, 31 січня Кабінет міністрів України виключив Естонію, Латвію, Грузію, Мальту та Угорщину зі списку держав, операції з резидентами яких контролюються Україною для цілей трансфертного ціноутворення (ТЦО).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.