НОВИНИ

Посол Ізраїлю: Відносини між Україною та Ізраїлем надзвичайно добрі

За словами Джоела Ліона, обидві держави поділяють європейський спосіб мислення та прагнення до демократії.

Ізраїль бачить двосторонні відносини з Україною дружніми, сторони не тримають під столом невирішені питання. Про це в інтерв’ю Тижню заявив надзвичайний і повноважний посол Ізраїлю в Україні Джоел Ліон.

 

«Ми бачимо наші двосторонні відносини дружніми, не тримаємо під столом невирішені питання, намагаємося обговорювати все. Я вважаю, що саме так мають вчиняти друзі: уміти обговорювати все, навіть якщо це боляче. Наші відносини надзвичайно добрі, ми співпрацюємо в багатьох сферах. Наприклад, у межах міжнародних організацій, у сфері сільського господарства, медицини, освіти, високих технологій. Ми напередодні підписання угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) між нашими країнами (очікується, що це станеться в другій половині січня 2019 року. — Ред.). Між нашими лідерами відбувається багато офіційних зустрічей. Усе це — ознаки здорових двосторонніх відносин», — сказав він.

 

Крім того, Ліон вважає, що обидві держави поділяють європейський спосіб мислення та прагнення до демократії.

 

«Бачу, що Україна намагається привнести більше демократії через проведення реформ, змушуючи закони працювати. Це важко. Коли маєш великий корабель, не так легко змінити його курс миттєво, потрібен час. Я вважаю, українці щиро бажають змінити свою країну в напрямку європейських цінностей. А ми, своєю чергою, поділяємо їх, наприклад наявність свободи й демократії», — зауважив посол.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.