НОВИНИ

ТКГ узгодила "новорічне" перемир'я на Донбасі

Зазначається, що цей час треба максимально використати для ремонту пошкоджених об'єктів критичної інфраструктури.

У четвер, 27 грудня, під час відео-конференції безпекова підгрупа Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України домовилася про введення режиму тиші в зоні бойових дій на Донбасі з 29 грудня. Про це повідомив представник України в ТКГ Євген Марчук в ефірі телеканалу «Прямий».

 

«Ми запропонували ввести цей режим, тобто безстрокове припинення вогню, починаючи з 00 годин 01 хв на 29 грудня. Були пропозиції інші, але якщо коротко, то вдалося досягнути такої домовленості...Сьогодні ми підтвердили і заявили — Україна забезпечує повномашстабний режим тиші», — сказав Євген Марчук.

 

Українська сторона зазначила, що цей режим тиші треба максимально використати для ремонту пошкоджених об'єктів критичної інфраструктури.

 

Марчук додав, що російська сторона пропонувала розпочати режим тиші раніше, проте Україна вказалоа, що «для цього треба серйозно підготуватися».

 

Як повідомляли, Українська сторона запропонувала встановити режим тиші під час новорічних свят у районі проведення операції Об'єднаних сил. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.