НОВИНИ

У СБУ повідомили про викриття російського агента в Міноборони

Зазначається, що викритий полковник запасу ЗСУ з позивним «Сократ» в обмін на громадянство та пенсійне забезпечення в Росії збирав та передавав відомості про українські військові спроможності.

У квітні 2018 року СБУ викрила діяльність агента Генштабу Російської Федерації, який працював інженером стратегічного підприємства Міністерства оборони України. Про це у четвер, 27 грудня, під час брифінгу повідомив представник Департаменту контррозвідки СБУ Володимир Настюк.

 

 Зазначається, що викритий полковник запасу ЗСУ з позивним «Сократ» в обмін на громадянство та пенсійне забезпечення в Росії збирав та передавав відомості про Українські військові спроможності. 

 

"Колишній полковник ЗСУ "Сократ" отримав реальний термін - 4 роки позбавлення волі. Його дії були кваліфіковані за частиною 1 статті 111 (Державна зрада)", - розповів Настюк.

 

Як повідомляли, Служба безпеки України виявила в Одеській області агентурну бойову групу, яка була сформована російською військовою розвідкою для виконання диверсійних і терористичних завдань у південному регіоні. Також СБУ викрила російські агентурні мережі на Харківщині та Миколаївщині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.