НОВИНИ

Анатолій Петренко: Міноборони потрібно навчитися перерозподіляти повноваження та завдання

МОУ забирає на себе розробку оборонної політики, контроль за її впровадженням, організацію оборонного планування, управління ресурсами, які виділяють на потреби оборони. А от військове командування дістає повноваження та відповідальність за розвиток і застосування спроможностей.

Міністерству оборони потрібно не просто назватися цивільним і демократичним безпековим інститутом, а навчитися робити те, що слід уміти на сучасному етапі. А саме перерозподіляти повноваження та завдання. Про це в інтерв’ю Тижню розповів заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко.

 

Він пояснив, що Міноборони забирає на себе розробку оборонної політики, контроль за її впровадженням, організацію оборонного планування, управління ресурсами, які виділяють на потреби оборони. А от військове командування дістає повноваження та відповідальність за розвиток і застосування спроможностей.

 

«Яскравий приклад — те, як ми сьогодні виконуємо завдання запровадженого правового режиму воєнного стану, і те, як у районі ООС нам вдалося ефективно об’єднати всі складові сил безпеки й оборони», — сказав Петренко.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»