НОВИНИ

Кубів заявив, що ріст ВВП складе понад 3% за підсумками 2018 року

Крім того, віце-прем'єр підкреслив, що ріст економіки стимулює розвиток інфраструктури.

Перший віце-прем'єр-міністр та міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів повідомив, що економіка України продовжує зростання, а за підсумками 2018 року ріст ВВП складе понад 3%. Про це він заявив у четвер, 27 грудня, під час засідання уряду.

 

 

Водночас Кубів повідомив про зростання експорту.

 

"За 10 місяців 2018 року ми експортували української продукції на майже $39 млрд. Продовжимо розширювати ринки, зокрема мережу угод про вільну торгівлю, участь у міжнародних виставкових заходах та іншу міжнародну активність", – наголосив він.

 

За його словами, зростає промисловість та інвестиції. Зокрема, капітальні інвестиції в І півріччі 2018 року зросли на 26,6% проти І півріччя 2017 року. Зазначається, що близько половини з 207 млрд грн було інвестовано в нове обладнання, машини та інвентар.

 

"Бізнес виходить з тіні: у І півріччі 2018 рівень тіньової економіки зменшився на 3 відсоткові пункти та складає 32% від офіційного ВВП. Посилюємо відповідальність правовохоронних органів, зокрема у сфері державного нагляду (контролю). А також роботу митниці: в середньому 85% вантажів оформлюється за принципом "єдиного вікна", – підкреслив віце-прем'єр.

 

Крім того, він додав, що ріст економіки стимулює розвиток інфраструктури.

 

"3800 км доріг було відновлено в 2018 році коштом державного бюджету. Це більше ніж за 4 попередні роки загалом. Така рекордна кількість інвестицій в дорожню інфраструктуру стала можливою завдяки початку роботи Дорожнього фонду та децентралізації Укравтодору", – відзначив Кубів.

 

 

 

 

 

Нагадаємо, 24 жовтня прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що ВВП України в другому кварталі 2018 року зріс на 3,8% за планового показника 3%. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.