НОВИНИ

Підприємці попереджають владу, що не терпітимуть її законів і реформ

Близько півтисячі запорізьких підприємців висловили протест проти реформ, ініційованих нинішньою владою.

Вони влаштували виставу і принесли труну на головний майдан міста.

До труни підприємці поклали податкову, пенсійну, житлову та інші реформи.

Мітингувальники у такий спосіб продемонстрували своє бачення наслідків нововведень уряду.

Крім цього, підприємці принесли символічну мітлу і запропонували президенту прогнати нею теперішніх міністрів і парламентарів.

«Ми хочемо забити цю труну і передати нашій владі, що такі реформи і такі закони ми не не збираємось терпіти», - наголосили учасники акції протесту.

«Верхону Раду потрібно розігнати. Оскільки так працювати депутатам не можна, на це бридко дивитися, увесь світ сміється над нами. Вони приходять 10 чоловік, і голосують 250. Це просто неможливо, це порушення усіх законів. Ми вважаємо, що їхні закони нелегітимними», - пояснив учасник мітингу Володимир Коляка.

Як повідомлялось, наприкінці квітня глава Державної податкової служби України Віталій Захарченко заявив, що підприємці перестали скаржитися на перешкоди у веденні бізнесу.

Нагадаємо, 19 квітня народний депутат від Партії регіонів Олексій Плотніков заявив, що різке скорочення в Україні числа фізичних осіб-підприємців – не свідчить про те, що новий Податковий кодекс поганий, скоріше за все підприємці перереєстровуються на інші моделі оподаткування.

Як повідомлялось, згідно зі статистикою Державної податкової служби, у січні – березні 2011 року, після ухвалення Податкового кодексу, кількість створених фізичних осіб- підприємців в Україні зменшилася на 30% у порівнянні з січнем – березнем минулого року.

Закрити бізнес вирішили на 36% більше фізосіб, ніж за аналогічний період 2010 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.