НОВИНИ

У ДФС назвали кількість автомобілів на єврономерах, які розмитнили за місяць

Зазначається, що близько 10 тис. авто, із загальної кількості розмитнених, перебували в Україні з порушенням вимог Митного кодексу.

Державна фіскальна служба України повідомила, що за місяць було здійснене митне оформлення 11 тисяч  автомобілів з іноземною реєстрацією. Про це в четвер, 27 грудня, повідомляє прес-служба відомства.

 

"З 25 листопада по 26 грудня (включно) 2018 року громадяни здійснили митне оформлення 11 тис. транспортних засобів з іноземною реєстрацією, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року до набрання чинності нових правил ввезення таких автівок та перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту", – йдеться в повідомленні.

 

У ДФС наголосили, що близько 9,6 тис. авто, із загальної кількості розмитнених, перебували на митній території України з порушенням вимог Митного кодексу України

 

"За них власники добровільно сплатили 81,5 млн грн (8500 за кожне авто), що звільнило їх від адміністративної відповідальності за недотримання вимог митних режимів при ввезенні транспортного засобу з іноземною реєстрацією, строки та умови ввезення якого не дотримані", – зазначається в повідомленні.

 

Нагадаємо, 22 листопада спікер Верховної ради України Андрій Парубій  підписав законопроекти №8487 та №8488 про розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації. Своєю чергою,  23 листопада відповідні законопроекти підписав президент Петро Порошенко.

 

25 листопада набули чинності закони про розмитнення автомобілів на іноземній реєстраці

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.