НОВИНИ

РНБО запровадила санкції проти Росії

Зокрема, економічні обмеження стосуються осіб, які причетні до обстрілу українських кораблів у Азовському морі.

Рада національної безпеки і оборони України в середу, 26 грудня, ухвалила рішення про введення додаткових санкцій проти Росії. Про це повідомляє прес-служба відомства. 

 

"За результатами обговорення питання "Щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" вирішено підтримати запровадження санкцій, насамперед, щодо юридичних та фізичних осіб – російських компаній, бізнесменів, політиків та депутатів, працівників силових структур, які активно підтримували чи сприяли агресивним діям проти України", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас, як зазначається, запроваджено обмежувальні заходи проти організаторів так званих "виборів" на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, а також щодо військових, суддів та правоохоронців, причетних до незаконного захоплення українських моряків під час атаки в Керченській протоці та незаконного утримання їх у російських в'язницях.

 

"Був введений величезний пакет санкцій проти суб’єктів господарювання Російської Федерації і фізичних осіб, які мають відношення до впровадження російської агресії", – наголосив голова парламентського комітету з питань безпеки та оборони Сергій Пашинський.

 

За його словами, під санкції потрапили особи, які причетні до обстрілу українських кораблів у нейтральних водах біля Керченської протоки, "персон, які фальшують зараз кримінальні справи проти українських моряків", а також депутатів Державної Думи, зокрема депутатів від політичної партії "Єдина Росія".

 

Крім того, Пашинський зазначив, що під санкції потрапили підприємства, які мають стосунок до військово-промислового комплексу Росії.

 

"Після технічного доопрацювання цей список буде опублікований, як це вже було раніше", – додав він.

 

Нагадаємо, 26 грудня Порошенко оголосив про припинення воєнного стану, а також розповів про наслідки його впровадження. Також він заявив, що Україна розширить санкції проти Російської Федерації за "вибори" на окупованому Донбасі та агресію поблизу Керченської протоки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.